Design a site like this with WordPress.com
Get started

Situácia sa vyhrocuje

Príbeh o nátlaku do očkovania pokračuje. Kedysi tu vo formulári na odklad (akéhokoľvek) očkovania bola možnosť, že ak máte pocit, že ste pod nátlakom alebo očkovanie vás stresuje, nebudú vás do ničoho nútiť. S príchodom nového očkovania proti Kovidu, ktoré je stále vo “Phase 4 clinical trial”, táto možnosť z formuláru záhadne zmizla. Za udelenie výnimky (tzn. odklad na max 6 mesiacov) tu môžu mať doktori vážne problémy.

Pribúdajú nám tu prípady mladých ľudí s problémami po očkovaní (pokračovanie, stránku založila jedna austrálska právnička). Za minulý týždeň bolo tých so zánětom srdečného svalu približne 60. Pár prípadov naozaj uznajú, že na vine je vakcína (tažko sa to dokazuje a doktorom za to hrozí vyhazov z komory).

Video z Austrálskeho senátu o ľuďoch s problémamy po Koviďáckej vakcíne.

Očkuje sa tu hlavne Pfiz*rom a ľudia začnú mať problémy buď okamžite, na druhý deň, alebo sa im to postupne stupňuje a za týždeň sú už v nemocnici (tieto nežiadúce účinky sa ukazujú do dvoch týždňov). Častým problémom je bolesť na hrudi a diagnózou je obvykle myokarditída alebo perikarditída, alebo je podozrenie aj na infarkt či mŕtvicu. Ťažko sa im dýcha, majú tras, v tele majú zánět a veľa ľudí spomína, že im okolo srdca objavili akýsi vak tekutiny, alebo krvné zrazeniny na pľúcach a po celom tele. Paradoxne, mladí a najzdravší ľudia tu tým trpia najviac. Niektorí sa z toho dostali za pár týždňov, niektorí sa z toho nedostali ani za pár mesiacov. Tí čo mali po očkovaní najmenej šťastia sa učia znovu chodiť a hovoriť.

Otázkou je… naozaj by sme mali byť k tomu nútení, keď sú tu takéto nebezpečné riziká?

Jedna z mála ľudí, čo dostala výnimku, že na ďalšie očkovanie ísť nemusí (výnimky sú tu naozaj vzácne): Článok

Väčšinu prípadov posielajú domov, že sú to obvyklé reakcie, ale po pár dňoch sú už naspäť s vážnejšími.

Pre zaujímavosť: Čím väčšie percento preočkovanosti tu máme, tým viac restrikcií platí pre neočkovaných (zdroj).

Samozrejme už vznikajú články, ktoré sa snažia toto všetko vyvracať. Big Pharma si zjavne kupuje stránky, aby tieto príbehy zapadli prachom a vytlačili ich tie, ako nám z vakcíny nič nehrozí.

Toto musí byť vtip. Máme tu uznávané noviny Herald Sun, ktoré nedávno zverejnili príbehy ľudí s vážnymi komplikáciami po vakcíne (je jedno aká, najčastejšie to bol Pfiz*r) a už vznikla stránka ako presmyčka – Sun Herald, ktorá je vo výsledkoch hľadania v tesnom závese a všetky ich tvrdenia vyvracia.
Zaujímalo by ma, či tam Frank ešte pracuje.

Kopec ľudí prišlo o prácu pretože “no jab, no job”. Keď nie ste očkovaní, zakážu vám vstup do kancelárie. Keď navrhnete, že dobre, tak sa teda nechám testovať, že som negatívny, tak to nikoho nezaujíma. Vstup máte polovený, len keď ste očkovaní (aj keď to nezaručuje, že Kovid nemáte). Môže mi toto prosím niekto vysvetliť? Nie? Tak k čomu to teda je?

Zaujímavý článok. A čo v kanceláriách?

Najkontroverznejšie je, že len v Tazmánií vyhodili z práce stovky zdravotníkov, ktorí sa očkovať nechceli, lebo videli, ako často im tam chodia ľudia s vážnymi zdravotnými komplikáciami po očkovaní. V Queenslende ich je okolo 4000. Teraz, keď najviac potrebujeme zdravotníkov, oni ich vyhodia. Veď už sa dávno vie, že očkovanie nezabraňuje prenosu, tak k čomu to je? Svet sa zbláznil.


Prikladám pár príbehov sestričiek, doktorov, fyzioterapeutov, farmaceutov, zubárov… ktorí kôli tomu, že sa buď nechceli očkovať, alebo sa k niečomu vyjadrili, k čomu sa nemali, prišli o prácu. Myslím, že k tomu už nemám čo dodať.

Doktor s 18 rokmi klinickej praxe a skúseností. Každý týždeň ma navštevujú pacienti s nežiadúcimi reakciami. Dvom kamarátom zlyhalo po očkovaní srdce. Za tento risk mi to nestojí. Nie sme sebeckí, len vidíme následky, ktoré vám nie sú ukázané. Pozn.: Anonymita je na mieste, mohli by ich vyhodiť z lekárskej komory.
A toto má zbytok presvedčiť k očkovaniu – premiérka z si našich daní zaplatila na oblohe banner.

Disclaimer: Tento článol vznikol na základe toho, čo tu ľudia zdieľajú (fotky, videá, diskusia o diagnózach). Internet je plný rôznych článkov aj názorov. Ja som len spísala, aké to tu v Austrálii momentálne je. Nech si na to spraví názor každý sám. Pre porovnanie, populácia v Austrálií je momentálne okolo 25,5mil obyvateľov a cca 15mil je “plne” naočkovaných. Queensland (štát kde žijeme) má 5,2mil obyvateľov na 1,852mil km2.

9 thoughts on “Situácia sa vyhrocuje

Add yours

 1. Tedy vy jste snad na jiné planetě, kam se stahují snad všechny problémy po očkování z celého světa! Já zas za sebe můžu říct že v širokém okolí po dvou dávkách pfiz*ru naprosto všechno OK. Nebo že by vám tam distribuovali nějaké šmejdy? je pravda, že tady se začíná mluvit o tom, že by se jako např. v Rakousku neočkovaní nesměli dostavit na pracoviště bez náhrady, protože to není překážka na straně zaměstnavatele ale zaměstnance. Ovšem, jak by pak chtěli zajistit provozy všeho, když se dejme tomu dvě třetiny nechají očkovat ale třetina stále bude proti….podle mne se zas u nás udělala velká chyba, že se přestalo testovat, že si neočkovaní testy budou muset platit a že se skončilo s plošným testováním. Protože jak je známo i očkovaný můžeš být nemocný a to nikdo nezjistí do okamžiku kdy zjistíš příznaky a ukáže se že jseš nakažená. Ale že to vůbec někoho překvapuje, tahle vláda to prostě už skoro dva roky absolutně nezvládá ….

  Like

  1. Je to tu celé na hlavu. Asi preto, že si tu žijeme dole hlavou 🙃 Ale ani v ČR to nie je moc ružové. Videla som, že v štatistike majú cez stovku nahlásených podozrení na úmrtie po očkovaní. Presne to isté mi napadlo, či tu nemáme nejakú špatnú šaržu, alebo to môže byť aj tým, že sa tu na to extrémne tlačí a v AU je aj viac ľudí, tým pádom sa tie problémy začali takto ukazovať a je ťažšie to prehliadnuť. Dokonca tu už chcú za pár dní začať očkovať deti v rozmedzí 5-11 rokov! V hlave mám už toľko otáznikov… týchto ľudí ani nikto neodškodní lebo nikto za nič neručí… Vláda tu tiež nestojí ani za reč. Stále nechápem, prečo toľko vynucovania. Keby neprudili, nemalo by to tak extrémny opačný efekt. Tento víkend normálne zaplatili lietadlo, aby lietalo s nápisom, že sa máme dať očkovať. No je toto normálne? Musím to sem prihodiť do článku. To, že nám píšu na diaľnici nápisy, že vakcína nás ochráni pred Kovidom (snáď sa mi to sem tiež podarí vyfotiť), je oproti tomu slabý odvar.

   Like

   1. Je to celé na hlavu. Jedna žena povedala, že by nikdy nedala do rúk svoje mimino nenaočkovanému. Chápete? Nie tomu, čo je nakazený Kovidom (môže byť kľudne aj očkovaný) ale NEOČKOVANÉMU. Keď bude mať väčina takéto zmýšľanie, tak to sme pekne v pr…

    Like

   1. Pridala som sem pár príbehov. Neviem, či to sledujete, ale dosť ich je aj z UK. Myslím, že keby sme ostali žiť v ČR, asi by to išlo mimo nás, ale ako už žijeme tou angličtinou, takéto informácie sa k nám teraz ľahšie dostanú.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑

%d bloggers like this: