Neviem, či to začali robiť aj u vás v Európe, ale tu sa vláda rozhodla, že bude podporovať rôznorodosť, ale trochu prehnaným spôsobom. Všetko by bolo v poriadku, keby nezachádzali až do extrémov tzv. LGBTIQA+
Continue reading “Kam sa posúva hranica normálnosti?”Čo som o Austrálií nevedela
Aneb zistíte to, až keď sem prídete a začnete žiť bežný život.
Ako sa nám narodilo miminko, začala som objavovať, ako tu ten systém skutočne funguje. Austrália je kapitalistická zem, podobná USA, tak je to tu viac o tom, že sa musíte o seba postarať sami. Niečo úplne iné, než v čom sme pred tým žili.
Continue reading “Čo som o Austrálií nevedela”