Neviem, či to začali robiť aj u vás v Európe, ale tu sa vláda rozhodla, že bude podporovať rôznorodosť, ale trochu prehnaným spôsobom. Všetko by bolo v poriadku, keby nezachádzali až do extrémov tzv. LGBTIQA+
Continue reading “Kam sa posúva hranica normálnosti?”